Wykaz Sołtysów i Rad Sołeckich
SOŁTYSI GMINY SKÓRCZ
KADENCJA 2024 – 2029
Lp. | Sołectwo | Nazwisko i imię Sołtysa Sołectwa | Telefon kontaktowy |
1. | BARŁOŻNO |
Artur Michna
| kom. 798 910 409 |
2. | CZARNYLAS |
Bogdan Kozłowski
| kom. 501 631 062 |
3. | KRANEK |
Roman Płaczek
| (58) 582-49-05 kom. 604 361 424 |
4. |
MIROTKI
| Ewelina Kulczyńska | kom. 510 454 552 |
5. | MIRYCE |
Marek Kochanowski
| kom. 789 030 892 |
6. | PĄCZEWO |
Natalia Stasik
| kom. 880 046 982 |
7. | RYZOWIE |
Leszek Kolaska
| kom. 695 669 045 |
8. | WIELBRANDOWO |
Marcin Urban
| kom. 693 340 962 |
9. | WIELKI BUKOWIEC |
Mirosława Wontka
| (58) 582-40-06 |
10. | WOLENTAL |
Jolanta Rybak
| kom. 733 413 814 |
11. | WYBUDOWANIE WIELBRANDOWSKIE |
Anna Klin
| kom. 691 578 340 |
Rady Sołeckie Sołectw Gminy Skórcz w kadencji 2024-2029
Sołectwo Barłożno
Rada Sołecka Sołectwa Barłożno | Kuklińska Magdalena |
Adam Jolanta | |
Kwarciński Bolesław | |
Piekarska Zyta | |
Szwarc Mirosław |
Sołectwo Czarnylas
Rada Sołecka Sołectwa Czarnylas | Buchelt Zdzisław |
Czarnecki Marcin | |
Kozłowski Ryszard | |
Malinowski Robert | |
Czaja Tomasz |
Sołectwo Kranek
Rada Sołecka Sołectwa Kranek | Glaza Rafał |
Stosik Wioleta | |
Dahm Małgorzata |
Sołectwo Mirotki
Rada Sołecka Sołectwa Mirotki | Derdowska Maria |
Demus Małgorzata | |
Radka Bartłomiej |
Sołectwo Miryce
Rada Sołecka Sołectwa Miryce | Chyła Krystyna |
Konofał-Smukała Maria | |
Lipowski Andrzej | |
Śliwiński Ireneusz | |
Wojciechowski Grzegorz |
Sołectwo Pączewo
Rada Sołecka Sołectwa Pączewo | Czubek Justyna |
Falgowski Artur | |
Ostrowska Karolina | |
Pior Ludwika | |
Stolc-Bednarska Marta |
Sołectwo Ryzowie
Rada Sołecka Sołectwa Ryzowie | Kaszubowski Florian |
Erdanowski Michał | |
Studziński Henryk | |
Woźniak-Klin Karolina | |
Okoniewski Artur |
Sołectwo Wielbrandowo
Rada Sołecka Sołectwa Wielbrandowo | Guzik Maciej |
Flisik Janusz | |
Sobisz Joanna | |
Wojtaś Jolanta | |
Wyszomierski Grzegorz |
Sołectwo Wielki Bukowiec
Rada Sołecka Sołectwa Wielki Bukowiec | Fulbiszewski Przemysław |
Weisbrodt Małgorzata | |
Kalinowski Mateusz | |
Lemańska Iwona | |
Pawłowski Zbigniew |
Sołectwo Wolental
Rada Sołecka Sołectwa Wolental | Bielińska Joanna |
Kozera Arkadiusz | |
Kłos Grzegorz | |
Lis Dariusz | |
Makiła Maciej |
Sołectwo Wybudowanie Wielbrandowskie
Rada Sołecka Sołectwa Wybudowanie Wielbrandowskie | Dąbek Edmund |
Snaza Piotr | |
Demska Danuta |